TECHNIKI APLIKACJI ROZŚWIETLAJĄCE SKÓRĘ WOKÓŁ OCZUSpojrzenie jest zwierciadłem naszego trybu życia. Zmarszczki, obrzęki, cienie, objawy zmęczenia, wszystkie niedoskonałości, które chcielibyśmy ukryć, uwidaczniają się najwyraźniej właśnie w okolicach oczu. W tej części naszego materiału znajdziesz szereg porad i podpowiedzi na temat sposobów aplikacji preparatów zapewniających optymalną skuteczność pielęgnacji okolic oczu.

Dobrze jest stosować odpowiedni krem, ale jeszcze lepiej pełną pielęgnację okolic oczu!


Rozpoczynamy od stosowania zabiegu opracowanego specjalnie na okolice oczu. Ten obszar twarzy jest szczególnie delikatny: skóra jest wyjątkowo cienka, uboga w kolagen i elastynę, łatwo ulega przesuszeniu. Jej specyficzna fizjologia wymaga zabiegów dedykowanych specjalnie dla okolic oczu, z użyciem preparatów o odpowiedniej konsystencji bogatej w substancje nawilżające, usuwające przekrwienia lub łagodzące, zależnie od zmian, które mają być skorygowane. Należy również unikać stosowania substancji zapachowych, które mogłyby dodatkowo podrażnić ten szczególnie wrażliwy obszar. Należy zdecydowanie wybierać rozwiązania bezpieczne, stosując preparaty opracowane przez ekspertów, sprawdzone i przetestowane pod kontrolą okulistyczną.

DIOPTI
PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU
Z PEPTYDAMI ANTI-BLUE LIGHT


GDY ZDRADZA CIĘ TWOJE SPOJRZENIE

Zmarszczki, obrzęki, cienie, oznaki zmęczenia, wszystkie niedoskonałości, których chcielibyśmy się pozbyć, uwidaczniają się najwyraźniej właśnie w okolicach oczu. Omawiamy je dokładnie w tym artykule.

CZYTAJ DALEJ

DIOPTI: SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE

Co najmniej 4 badania kliniczne przeprowadzone na grupie ponad 150 kobiet pod kontrolą okulistyczną.

CZYTAJ DALEJ