Innowacyjne produkty oparte na najnowszych osiągnięciach medycyny

Laboratoria Lierac Paris, wciąż pragnąc pójść o krok dalej w korygowaniu niedoskonałości estetycznych, wykorzystują najnowsze, innowacyjne badania medyczne. Od preparatu Phytolastil, pierwszego kosmetyku przeciw rozstępom opracowanego w 1975 r. we współpracy z Fundacją Tkanki Łącznej, po Mésolift, linię opartą na mezoterapii stworzoną w 2006 r., czy Lumilogie, innowację z 2017 r. opartą na połączeniu technik medycyny estetycznej LED + Peeling. Historia marki jest pełna przełomowych osiągnięć.

Podejście „open source” łączące dyscypliny

To właśnie dzięki połączeniu wiedzy ekspertów Laboratoria Lierac Paris wypracowały swoje unikalne kompetencje. Od medycyny estetycznej, przez dermatologię czy medycynę regeneracyjną, najnowsze osiągnięcia medyczne są głównym źródłem inspiracji w ramach tworzenia pielęgnacyjnych dermokosmetyków sygnowanych marką Laboratoriów Lierac. Marka stworzyła prawdziwy ekosystem innowacji obejmujący jej zintegrowane laboratorium badawcze oraz współpracę zarówno z indywidualnymi ekspertami, jak i z największymi centrami badawczymi.

Wysoce skuteczne, etyczne formuły pielęgnacyjne

U podstaw sukcesu Laboratoriów LIERAC Paris leży bezkompromisowe dążenie do skuteczności i zmysłowości, z dbałością o bezpieczeństwo skóry. To mocna obietnica dana kobietom. Dążenie Lierac do skuteczności kieruje każdym etapem opracowywania formuł pielęgnacyjnych. Badania konsumenckie, testy kliniczne przeprowadzane pod nadzorem dermatologicznym, całkowite wykluczenie lub ograniczenie kontrowersyjnych substancji (takich jak parabeny lub pochodne przemysłu petrochemicznego), odpowiednia ilość substancji aktywnych zawartych w kompozycjach, którym nie sposób się oprzeć... To wybory świadczące o chęci zaoferowania tego, co najlepsze, by trwale usunąć pojawiające się na twarzy i ciele nieestetyczne oznaki upływu czasu.

Dermokosmetyki made in France

Każdy preparat w naszym paryskim zakładzie jest wytwarzany pod czujnym okiem specjalistów zajmujących się formulacją oraz produkowany z uwzględnieniem rygorystycznych wymogów. Cały proces tworzenia kosmetyków LIERAC, mający miejsce w zintegrowanych laboratoriach badawczych, odbywa się we Francji.

Fotografia retuszowana

Fotografia retuszowana