Les Spécifiques LIERAC

KURACJE WYSPECJALIZOWANE

WYCELOWANE DZIAŁANIE KORYGUJĄCE

JEDEN PROBLEM, JEDNO ROZWIĄZANIE

Niektóre estetyczne problemy skórne wymagają precyzyjnych rozwiązań.
Laboratoria LIERAC, założone przez lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej, już od 40 lat zajmują pozycję eksperta w korygowaniu problemów skóry. LIERAC czerpie inspirację z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny, dzięki czemu opracowuje wysoce skuteczne kosmetyki specjalne zasługujące na miano kuracji kosmetycznych.
Développé par les Laboratoires LIERAC

Opracowane przez Laboratoires LIERAC we współpracy z zewnętrznymi partnerami

Wielodyscyplinarna wewnętrzna jednostka badawcza (farmaceuci, chemicy, biolodzy, dermatolodzy) laboratoriów LIERAC nawiązała stałą współpracę z uznanymi instytutami badawczymi, min. z Jednostką Podstawowych Badań nad Gospodarką Hormonalną (francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych), Francuskim Towarzystwem Biologii Macierzy Pozakomórkowej (dawnym Instytutem Tkanki Łącznej) oraz Fundacją Oftalmologiczną Adolphe’a de Rothschilda. Współpraca ta pozwoliła marce LIERAC na korzystanie z najnowszej wiedzy z poszczególnych dziedzin oraz na opracowywanie silnie korygujących i coraz skuteczniejszych preparatów.

Inspiré des techniques médicales correctives ciblées

Formuły inspirowane wyspecjalizowanymi korygującymi zabiegami medycznymi

Aby skorygować konkretne typy niedoskonałości estetycznych, laboratoria LIERAC zainspirowały się najlepiej dostosowanymi do problemu technikami medycznymi.

ZMĘCZENIE: Mezoterapia twarzy - zabieg medycyny estetycznej polegający na wstrzyknięciu w skórę mocno skoncentrowanych substancji takich jak witaminy, minerały i kwas hialuronowy w celu uzupełnienia niedoborów.
STARZENIE HORMONALNE SKÓRY: Endokrynologia - nauka zajmująca się badaniem funkcjonowania hormonów.
ZMARSZCZKI: Terapia wspomagająca gojenie tkanek przyczynia się do przywrócenia prawidłowej jakości funkcjonowania skóry.