Mésolift, soins shots anti-fatigue

ZASTRZYK ENERGII DLA ZMĘCZONEJ SKÓRY
ZAINSPIROWANY MEZOTERAPIĄ TWARZY
MÉSOLIFT

OZNAKI ZMĘCZENIA

O OZNAKACH ZMĘCZENIA W SKRÓCIE


Zmęczenie skóry, to przede wszystkim wynik braku „paliwa”, które zasila komórki, czyli witamin, minerałów, mikroelementów - wszystkich tych substancji odżywczych, które odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu komórek.

Przyczyną może być stresujący tryb życia, brak snu, niezrównoważona dieta oraz zbyt mało okazji, by naładować akumulatory. Kobiety są w szczególnie trudnej sytuacji, ponieważ występujące u nich wahania hormonalne mają tendencję do uszczuplania zapasów składników odżywczych. W rezultacie odnowa komórkowa jest osłabiona, a mikrokrążenie mniej efektywne. Skóra traci napięcie i blask, a cera szarzeje.

Aby zwalczyć szarość cery i zachować świeżą, pełną blasku skórę, należy wykonywać ściśle określony rytuał pielęgnacyjny.

FORMUŁA ZAINSPIROWANA ZABIEGIEM MEZOTERAPII


Laboratoria LIERAC wprowadziły do kosmetyki koncentrat wykorzystywany przez lekarzy medycyny estetycznej w ramach mezoterapii - wstrzykiwania w skórę mocno skoncentrowanych substancji takich jak witaminy, minerały i kwas hialuronowy w celu uzupełnienia niedoborów.

UKIERUNKOWANE DZIAŁANIE MÉSOLIFT

KONCENTRAT NAŚLADUJĄCY MEZOTERAPIĘ: DZIAŁANIE PRZECIW ZMĘCZENIU

Kosmetyki z linii Mésolift zawierają ten sam koktajl energetyzujących substancji aktywnych co koncentrat wykorzystywany w medycynie estetycznej. Jego składniki zostały wyselekcjonowane na podstawie ich działania odżywczego i rewitalizującego - pobudzającego tkanki w głębi skóry.

Koktajl zawiera 5 witamin (A, C, E, B5, B6), 6 rodzajów minerałów (wapń, magnez, miedź, cynk, mangan, potas) oraz kwas hialuronowy, dzięki czemu pobudza i wypełnia skórę, a także przywraca jej promienny wygląd.

PRZETESTOWANA I POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ Natychmiastowo i trwale koryguje oznaki zmęczenia, poprawia napięcie skóry i przywraca blask.

Poprawa napięcia skóry


Przywrócenie blaskuPrzywrócenie dobrej kondycji skóry


(1)% badanych, które zauważyły efekt po 28 dniach stosowania - Mésolift Serum - Samoocena, 59 kobiet
(2) % badanych, które zauważyły efekt natychmiast po zastosowaniu - Mésolift Krem - Samoocena, 54 kobiety

LIERAC pionierem

Założyciel Laboratoires LIERAC był jednym z pierwszych lekarzy przeprowadzających zabieg mezoterapii w celach estetycznych w 1975 r.en 1975 .

NASZE RADY


Oczyszczaj twarz
Wszystko zaczyna się od oczyszczenia. Nie zapominaj o codziennym myciu twarzy, tak by usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia. Raz do dwóch razy w tygodniu złuszczaj skórę twarzy, by pozbyć się martwego naskórka.

Nie żałuj sobie beta-karotenu
Marchewka, mango, papaja, melon, morela... Wszystkie te owoce zawierają beta-karoten, z którego powstaje witamina A i który chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, nadaje skórze różowawy koloryt i przygotowuje ją do opalania. Można się nimi zajadać do woli, najlepiej na surowo!

Popraw napięcie skóry
Aby poprawić napięcie skóry i przywrócić zmęczonej i poszarzałej cerze utracony blask, codziennie rano spryskaj twarz zimną wodą - w ten sposób pobudzisz krążenie i odzyskasz promieniejącą świeżością cerę.

Wasze pytania na temat zmęczenia

JAK UNIKNĄĆ UCZUCIA ZMĘCZENIA OD RANA?

Jeśli regularnie odczuwasz zmęczenie po przebudzeniu, może to oznaczać, że Twoja higiena trybu życia nie jest idealna. Wszystko zaczyna się od dobrze przespanej nocy. Dorosły człowiek powinien przesypiać minimum 7 godzin w komfortowych warunkach (wygodne łóżko, umiarkowana temperatura, brak hałasu, etc.). Wieczorny rytuał ma tutaj kluczowe znaczenie. Znalezienie czasu na relaks, niezbyt obfita kolacja i unikanie alkoholu pomagają w zaśnięciu. Także regularna aktywność fizyczna sprzyja głęboko regenerującemu wypoczynkowi.

JAKIEGO RODZAJU DIETA POMOŻE PRZECIWDZIAŁAĆ ZMĘCZENIU?

Najważniejsze to zróżnicować swoje posiłki. Wprowadzenie do swojej diety różnorodnych produktów pozwoli na dostarczenie organizmowi wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych. Zaleca się przy tym zwiększyć ilość owoców i warzyw oraz zmniejszyć spożycie złych tłuszczów znajdujących się min. w wędlinach, maśle i ciastach. Pełne ziarna i suszone owoce to najlepsi sprzymierzeńcy w powrocie do formy. Warto także pamiętać o spożywaniu ryb, bogatych w kwasy omega.