Chargement en cours...

LUMILOGIE Dwuetapowy koncentrat depigmentujący uporczywe przebarwienia

Dwuetapowy koncentrat
Korekta przebarwień - Dzień i noc

30ml

INTENSYWNA KURACJA NA DZIEŃ I NA NOC 24H PRZECIWDZIAŁA 3 RODZAJOM PRZEBARWIEŃ:Powstające - Widoczne - Uporczywe

Kuracja LUMILOGIE inspirowana technikami medycyny estetycznej LED + PEELING, to intensywna kuracja korygująca 3 rodzaje przebarwień, do stosowania na dzień i noc.
Pierwszy cel, inspirowany techniką terapii światłem LED, to regulacja produkcji melaniny i odbudowa połączeń skórno-naskórkowych, drugi, wynikający z inspiracją techniką PEELINGU, to stymulacja odnowy komórkowej w celu usunięcia nagromadzonego barwnika.

Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc, intensywnie działający 24H, który koryguje 3 rodzaje przebarwień:
1. powstające
2. widoczne
3. uporczywe
LIERAC LUMILOGIE to dwie aktywne konsystencje zamknięte w dwóch dozownikach. W sercu każdego z nich trio składników redukujących przebarwienia na każdym etapie ich powstawania.
Dzięki innowacyjnemu połączeniu starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych rezultaty wyrównania kolorytu skóry są widoczne już po 7 dniach stosowania.
Po 28 dniach stosowania powstające przebarwienia zostają skorygowane, koloryt skóry staje się bardziej równomierny, a cera rozjaśniona. Widoczne przebarwienia są zredukowane, a uporczywe zmniejszone. Skóra wygląda młodziej i promienieje blaskiem. Efekty przybierają na sile z każdym użyciem.

+(= :: productData.typology.attributes.loyaltyPointAction.value.common.point =) pts

Nasze punkty sprzedaży

Wybierz punkt sprzedaży LIERAC
najbliżej Ciebie

Wybierz punkt sprzedaży