MARKALABORATORIA LIERAC PARIS

Od ponad 40 lat Lierac wprowadza innowacje służące pięknu kobiet i przenosi najnowsze badania medyczne na grunt dermokosmetyki

Historia

Od 1975 r., czyli od momentu założenia Laboratoriów LIERAC przez lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej, innowacja wpisuje się w DNA ich działalności dzięki adaptowaniu najnowszych postępów w medycynie na potrzeby kosmetyki. Awangardowa wizja LIERAC opiera się na chęci zaoferowania kobietom skutecznych preparatów dermokosmetycznych korygujących wszelkie niedoskonałości estetyczne, które wraz z upływem czasu pojawiają się na twarzy i na ciele.

Odkryj

Badania

Czerpiąc ze swego dziedzictwa medycznego, Laboratoria LIERAC kontynuują pionierskie działania w oparciu o ostatnie odkrycia nowoczesnej medycyny. Laboratoria LIERAC zastosowały innowacyjne podejście „open source”, zrzeszając wokół Działu Badań i Rozwoju grono ekspertów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach.

Odkryj

Nasza wizja

Dzięki swoim najnowocześniejszym dermokosmetykom LABORATORIA LIERAC odkrywają piękno jutra. Opracowując coraz to skuteczniejsze kosmetyki, marka przesuwa granice wieku i uwalnia kobiety od presji młodości. Dzięki temu mogą one podchodzić do życia z optymizmem i bez kompleksów oraz mieć pewność, że ich wygląd zewnętrzny i twarz zawsze odzwierciedlają ich wewnętrzną energię i osobowość.

Fotografia retuszowana