Chargement en cours...

PREMIUM KAPSUŁKI

Kapsułki
SUPLEMENT DIETY

30 kapsułek
Sekretem pięknej i promiennej skóry jest działanie zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz!

Aby zaoferować najlepszą pielęgnację przeciwdziałającą efektom starzenia się skóry, gama produktów Premium czerpie inspirację z medycyny regeneracyjnej, dziedziny nauki, która bada procesy regeneracji komórek, aby umożliwić odbudowę tkanek skóry.

Ponieważ piękno pochodzi również z wnętrza, Laboratoria LIERAC, oferują suplement diety przeciwdziałający efektom starzenia, do stosowania w połączeniu z gamą produktów do pielęgnacji twarzy.

PREMIUM KAPSUŁKI to unikalna kompozycja składników anti-aging, aby wzmocnić skórę od środka - kolagenu, kwasu hialuronowego, drogocennych olejów, witamin i minerałów - znanych ze swojej skuteczności w zwalczaniu oznak upływu czasu na skórze i pomagających chronić ją przed stresem oksydacyjnym, podstawowym czynnikiem starzenia się.

Formuła, opracowana we współpracy z ekspertami w zakresie żywienia, zawiera doskonale zbilansowaną ilość każdego składnika aktywnego, aby wzmocnić skórę od środka. Te starannie wyselekcjonowane substancje przeciwstarzeniowe są zamknięte w małych, miękkich kapsułkach o optymalnej biodostępności.

+(= :: productData.typology.attributes.loyaltyPointAction.value.common.point =) pts

Nasze punkty sprzedaży

Wybierz punkt sprzedaży LIERAC
najbliżej Ciebie

Wybierz punkt sprzedaży