Chargement en cours...

SEBOLOGIE Roztwór keratolityczny

Roztwór keratolityczny mikropeeling
Korekta niedoskonałości

100ml
KURACJA PRZYGOTOWUJĄCA PRZECIWDZIAŁAJĄCA 3 RODZAJOM NIEDOSKONAŁOŚCI:
Błyszczenie - Rozszerzone pory - Wypryski i blizny pozapalne

Roztwór o działaniu peelingującym zainspirowany zabiegiem resurfacingu* to rozwiązanie stworzone specjalnie, by przeciwdziałać niedoskonałościom na wszystkich etapach ich powstawania. Regulujący wydzielanie sebum i ściągający glukonian cynku przeciwdziałają błyszczeniu i rozszerzonym porom, kwas salicylowy o działaniu keratolitycznym pomaga zniwelować wypryski i blizny pozapalne. Kwas glikolowy i mlekowy oczyszczają skórę i przywracają ją do zdrowia.
Skóra natychmiast staje się zmatowiona. Po 28 dniach skóra jest oczyszczona bez efektu wysuszenia, wypryski są skorygowane a pory odblokowane.

Orzeźwiający piżmowy zapach z nutą grejpfruta, cedru i piżma natychmiast wprawia w dobry nastrój i daje uczucie świeżości.

*Resurfacing to zabieg estetyczny polegający na złuszczaniu skóry w celu pobudzenia odnowy komórkowej. Pory są odblokowane, a skóra zdrowsza i oczyszczona.
**Badanie kliniczne z udziałem 51 ochotników - Roztwór keratolityczny + Regulujący żel + Koncentrat stop wypryskom - % satysfakcji

+(= :: productData.typology.attributes.loyaltyPointAction.value.common.point =) pts

Nasze punkty sprzedaży

Wybierz punkt sprzedaży LIERAC
najbliżej Ciebie

Wybierz punkt sprzedaży