DIOPTI: SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE4 badania kliniczne dla 4 kuracji - to zakres testów przeprowadzonych przez niezależne laboratoria w celu wykazania wysokiej skuteczności produktów, potwierdzenia ich dobrego tolerowania przez pacjentki oraz ogólnej satysfakcji z ich stosowania.

Rygorystyczne protokoły testowe


Przetestowany został każdy produkt, a skuteczność każdego z nich została potwierdzona wynikami pomiarów instrumentalnych wykonanych przy użyciu aparatury biometrologicznej, umożliwiającej na przykład ilościową ocenę skuteczności nawodnienia komórek. Wszystkie testy wykonywane były pod kontrolą zespołu lekarzy okulistów.

Do badań wybranych zostało ponad 150 kobiet, na podstawie ścisłych kryteriów doboru, w celu potwierdzenia odczuwalnej skuteczności gamy i subiektywnej oceny przez pacjentki. Prawie połowa testowanych kobiet deklarowała wrażliwość oczu. Produkty udostępniono w opakowaniach neutralnych, żadna z osób nie znała marki testowanego produktu, dzięki czemu zapewniono całkowitą bezstronność.

DIOPTIRIDE
97%(1)
GŁĘBOKOŚĆ ZMARSZCZEK ZREDUKOWANADIOPTIPOCHE
70%(2)
EFEKT REDUKCJI OBRZĘKÓW WIDOCZNY
PO UPŁYWIE 1 GODZINY


DIOPTICERNE
94%(3)
OBSZAR I KOLOR CIENI ZREDUKOWANYDIOPTIFATIGUE
81%(4)
SKÓRA WOKÓŁ OCZU
WYGŁADZONA JUŻ PO 7 DNIACH


Atut LIERAC:


Substancje aktywne o działaniu korygującym wybrane przez naszych ekspertów z uwagi na ich jakość, bezpieczeństwo i skuteczność: kwas hialuronowy o działaniu wygładzającym, zawarty w DIOPTIRIDE, drenujący imbir w DIOPTIPOCHE, witamina C o działaniu rozjaśniającym w DIOPTICERNE oraz kofeina zmniejszająca przekrwienia w DIOPTIFATIGUE.

(1)Badanie kliniczne z udziałem 32 ochotników przez 28 dni – aplikacja 2 razy dziennie - % satysfakcji. (2)Badanie kliniczne z udziałem 10 ochotników po 1h – pomiar instrumentalny - % respondentów. (3)Badanie kliniczne z udziałem 34 ochotników przez 28 dni – aplikacja 2 razy dziennie - % satysfakcji. (4)Badanie kliniczne z udziałem 33 ochotników – aplikacja 2 razy dziennie - % satysfakcji.
DIOPTI
PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU
Z PEPTYDAMI ANTI-BLUE LIGHT


NIEBIESKIE ŚWIATŁO: WSPÓŁCZESNE ZANIECZYSZCZENIE SZKODLIWE DLA OCZU

Jesteśmy na co dzień narażeni na działanie niebieskiego światła emitowanego przez ekrany naszych urządzeń elektronicznych. Ale czy mamy świadomość tego, że światło to przyspiesza proces tworzenia się zmarszczek, cieni i obrzęków?

CZYTAJ DALEJ

TECHNIKI APLIKACJI ROZŚWIETLAJĄCE SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU

Porady i podpowiedzi na temat sposobów aplikacji preparatów, zapewniających optymalną skuteczność zabiegów na okolice oczu.

CZYTAJ DALEJ